Stavba Kapličky světla Program Akce Památky

28-31.10.2021

Kurz_architects_Kaplicka-_Svetla_lead.jpg Kurz_architects_Kaplicka-_Svetla_dobrovolnici.jpg Hlásíme plno:-) "Kaple i kapličky jsou a vždy bývaly silným prvkem v krajině či ve městě, jsou odrazem života v daném místě, patří všem. Spojují nás s něčím nadpřirozeným, ne zcela jednoduše pochopitelným. Spojují nás s Bohem, ať už je to pro nás cokoliv. Cílem bylo vytvořit kapli jedinečnou a nepřenositelnou vůči jejímu prostředí. Může být složitá svou náplní, avšak jednoduchá svým návrhem..."

Buď pozdraven, poutníku. Zveme tě na poměrně jedinečné setkání vysoko do malebných kopečků podzimem zbarvených Novohradských hor. Na starý, ale útulný statek, který hlídá velký huňatý pes Jindřich. Společně zde během prodlouženého říjnovéhého víkendu zapředeme naše příběhy a zanecháme otisk v krajině, architektonicky unikátní kapličku.

Kromě stavby samotné zbyde i spousta času na vzájemné seznámení se, vyprávění, zpívání, hlubší protnutí se s krajinou a možná i nějaké hry. Jeden z večerů roztopíme zdější saunu.

Uvítáme tváře známé i tváře zcela nové.
Chyba! Chyba syntaxe bloku: ---if_not promenna=prace,---.
Druh: Dobrovolnická
Pomůžeme s: Chyba! Neznámá proměnná: prace.
Místo: Velký Jindřichov
Věk: od 18 do 40 let
Pořádající ZČ nebo klub: Zastávka Jesenicko
Organizátorský tým: Tom, Halka, Jenda
Účastnický poplatek (Kč): 250
Přihlášení a kontakt: Halka Vašinková
Telefon: 608974696
Email: v12h2@seznam.cz
Přílohy: Kurz_architects_Kaplicka-_Svetla_lead.jpg
Kurz_architects_Kaplicka-_Svetla_dobrovolnici.jpg